Similar lots by type
-
#414
“Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.
“Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/90 -
#73
Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.
Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#31
Een groep van meerkleurig biscuit met een voorstelling van de Heilige Familie bij Christus aan het kruis onder stolp. Enkele beschadigingen. Omstreeks 1900.
Calvaire en biscuit polychrome. Sous globe en verre. Vers 1900. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 30/50 -
#87
“Ruiter bij een dame in een prieeltje”. Een groep van monochroom wit biscuit.
“Cavalier et jeune femme dans une tonnelle de jardin. Groupe en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#21
Een kruisbeeldje en twee hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein. XIXe eeuw.
Calvaire en porcelaine et bois flanqué de deux petits cornets. Vieux Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#704
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#498
Een gesculpteerde stenen vijzel.
Mortier en pierre sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#337
Een punchbowl met zes kopjes van geslepen en bruinrood gekleurd kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et six tasses en cristal taillé coloré brun-rouge dans la masse. Sans louche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#471
Een Afrikaans hoofd van gesculpteerd hout.
Tête africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#285
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#401
Groot lot vogeltjes van porselein e.a.
Grand lot d’oiseaux en porcelaine e.a.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#681
Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).
Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).No longer availableEstimate: € 60/80 -
#621
Een verzameling van dertien tabakspotten van aardewerk en steengoed in verschillende uitvoeringen.
Collection de treize pots à tabac en faïence et grès en différentes formes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#347Val St. Lambert
Twee designvazen van groen kristal. Jaren ‘50.
Deux vases design en cristal vert. Années ‘50.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#204
“God schept de hemellichamen”. Wandtapijt, XVIIde eeuw. Diverse herstellingen.
“Dieu crée les corps célestes”. Tapisserie, XVIIe siècle. Plusieurs réparations.No longer availableDim. 288 x 280 cmEstimate: € 500/600 -
#645
Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60