#291Capodimonte
“Doedelzakspeler”, “Meisje met bloemen” & “Jongen met vlinder”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit. Het laatste met beschadigingen aan de handen. Allen gemerkt.
“Joueur de cornemuse”, “Fillette aux fleurs” et “Garçon au papillon”. Trois statuettes en biscuit polychrome. Cette dernière aux dégâts aux mains. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#629
Biscuit beeldje van een jonge vrouw met een rozenkrans en een amor.
#301Capodimonte
#321
#691Royal Dux
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30
#679
#367
Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.
#91
Een paar kalebasvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#525F. Z. M. 1955 / 61.
Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
#68
Een antieke tinnen ciborie. XIXe eeuw. Kruis bovenaan hersteld.
Ciboire en étain. XIXe siècle. Couvercle surmonté d’un crucifix réparé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#793
Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
#115
Une broche en or jaune 18 ct en forme de feuille sertie de deux diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 9,23 gEstimate: € 250/250 -
#300
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 2,20 ct. et de diamants d’un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 2000/2200 -
#149Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945
“Zomerse binnenkoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour estivale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 180/220 -
#102
“Lezende dames”. Een eglomisé. Niet gesigneerd.
#518
Bol à eau en porcelaine de Chine polychrome décoré de pêches, de pommes grenades et d’insectes. La base en forme d’une branche, l’intérieur à glaçure bleue.No longer availableEstimate: € 40/60