#668Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#388Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#8612 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150 / 200 -
#390Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250 / 350 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#662Paule Nolens“Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35