Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.

Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.

Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.
SKU: 2405160073.
Categories: Biscuit, Porselein.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.

    Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #414

    “Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.

    “Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #474
    Herend

    Een cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.

    Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #637

    Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #561

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    Een paar balustervazen en een gemberpot van Chinees porselein met een blauw decor van bloemen en een landschap op witte fond. Restauraties.

    Paire de vases balustres et un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paysage sur fond blanc. Restauration.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #431

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #403

    Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.

    Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #309

    Een Mariabeeld met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp. Geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens onder stolpen.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome dite Vieux Bruxelles. Sous globe en verre. Flanquée de deux cornets en Vieux Bruxelles, également sous globes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.

    Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #671

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #747

    Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.

    Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #661

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #635

    Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...

    Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #396

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.

    Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #713

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloesems en achteraan met kalligrafische tekens.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux, calligraphie au verso.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #718

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.

    Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #162
    Jozef Mous
    Period: 1896 - 1968

    “Winter aan de dokken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Les docks en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #348

    Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.

    Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #138

    Een vierdelig koffie- en theestel van 800 ‰ zilver met houten handvatten en op een verzilverd dienblad.

    Service à café et thé en argent 800‰ aux anses en bois. Sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 2482,16 g brut
    Estimate: € 900 / 1200
  • #698

    Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.

    Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #307

    Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Schots.

    Petit vase en faïence à décor polychrome de fleurs sur fond jaune clair. Avec marque, probablement écossais.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #715

    Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.

    Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #443
    K. Overstrijd, La Have

    Een schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.

    Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een smaragd van ± 3 ct. Art deco.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif art déco serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une émeraude de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 24,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #658

    Een paar vergulde koperen appliques in Lodewijk XV-stijl.

    Paire d’appliques en cuivre doré de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #345
    Anais Cacharel

    Een lot van 5 pakjes eau de parfum en een lot van 3 pakjes eau de toilette in gesloten verpakking. Telkens 12 stuks.

    Lot de 5 paquets d’eau de parfum et un lot de 3 paquets d’eau de toilette dans l’emballage d’origine. Chaque fois 12 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #13

    Een paar porseleinen popjes met kanten kleertjes. XIXe eeuw.

    Paire de poupées aux têtes en porcelaine et aux vêtements bordés de dentelle. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.

    Fauteuil à bascule en frêne plié à la manière de Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More