#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#777Een dekselvaas en een balustervaasje van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkeltjes.
Un vase à couvercle et un vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décors de fleurs. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
#121Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Klaptafeltje met een gelakt Chinees decor op zwarte fond.
Une petite table à tablette rabattable, décor laque de Chine sur fond noir.No longer availableDim. 55 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60 / 80