Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot boeken m.b.t. Antwerpen e.a.

Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.

Un lot de livres en relation avec Anvers.
SKU: 1012190371.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #785

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.

    Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. 71 x 46 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #658

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.

    Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #527

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194

    “Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

    ”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 89 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #417

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #109
    J.C. Canjels

    “Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #689

    Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.

    Deux sérigraphies de Chine à trois représentations d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. 76 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #235

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met rozetten en half edelstenen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #372

    Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.

    Un lot de trois albums Chromo: - Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #16

    Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.

    Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.
    No longer available
    Dim. 193,37 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More