Other lots in this auction
-
#121Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601“Zittende Guan Yin op een olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
”Un Guan Yin assis sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#389Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.
Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#240Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#342George Karner“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 170 / 190 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#778Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Un petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 170 / 200 -
#264L. Blanpain“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#58Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.No longer availableEstimate: € 40 / 60

