Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot boeken m.b.t. Antwerpen e.a.

Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.

Un lot de livres en relation avec Anvers.
SKU: 1012190371.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #671

    Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.

    Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #507

    Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.

    Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    Een Franse schoolklok met eikenhouten lijst. Met slinger en sleutel. Omstreeks 1880.

    Une pendule d’école française à encadrement en chêne. Avec balancier et clé. +- 1880.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 11,26 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #317

    “De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.

    De Weg Terug. Première année, Février 1931. Première parution. Reliure.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.

    Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #398

    Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere: - “Sint Martens Latem”. - “Veranneman”. - “Het glas in België”. - “Pol Bury”. - enz.

    Un lot de 9 livres d’Art: - “Sint Martens Latem”. - “Veranneman”. - “Het glas in België”. - “Pol Bury” et autres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    Jaak Gorus

    “Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 29 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #466

    Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.

    Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 & 185 x 103 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #224
    Louis Pulinckx
    Period: 1843 - 1910

    “Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.

    Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More