Similar lots by type
-
#895
Een lot van 13 boeken met betrekking tot netsuké’s e.a. Japanse kunstvormen, alsook 13 catalogi van belangrijke veilingen van Japanse kunst.
Un lot de 13 livres en relation avec les netsuke et autres formes d’art japonais, ainsi que 13 catalogues d’art japonais.No longer availableEstimate: € 85/100 -
#695
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. 26 delen, drie Nederlandstalige en drieëntwintig Franstalige volumes. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat.
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Crédit Communal 1985 - 1996. 26 vol., Trois en Néerlandais, les autres en Français. Couverture rigide et couvertures de protection en très bon état.No longer availableEstimate: € 800/1200 -
#900
Een lot van vijf kunstboeken:- De romantiek in België”. Een uitgave van de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2006. - “Hoofd- en bijzaak. Po(..)
Un lot de cinq livres portant sur l’art:- De romantiek in België”. Une édition par le Musée Royal des Beaux Arts de Belgique à l'occasion de l’exposition du même nom en 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2006.- “Hoofd- en bijzaak. Portretkun(..)No longer availableEstimate: € 100/120 -
#521
“L’Histoire de l’Angleterre” 1844 (2 delen) en Sir Walter Scott. “Ivanhoe” (Nederlandse uitgave, XIXde eeuw).
”L’Histoire de l’Angleterre”. 1844. (2 volumes). “Ivanhoe”. Sir Walter Scott. (édition néerlandaise, XIXème siècle).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#807
Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#425
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#208
“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#218
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#400
Een lot kunstboeken:- “Die Sammlungen des Prado - Malerei vom 12.-18. Jahrhundert”. Ed. Könemann. Keulen, 1995.- “David Hockney. A bigger exhibition”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in het de Young-Museum te San Fransisco. Ed. DelMonico Books - Prestel. 2013.- “New York art museums”. Giovanna Uzzani. Ed. Scala. Florence, 2010.- “Pal Klee”. Jean-Louis Ferrier. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.- “Egon Schiele. Liefde en dood”. Jane Kallir. Ed. Waanders. Zwolle, 2005.- “Rik Wouters. Catal(..)
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Die Sammlungen des Prado - Malerei vom 12.-18. Jahrhundert”. Ed. Könemann. Cologne, 1995.- “David Hockney. A bigger exhibition”. A l'occasion de l’exposition au Young-Museum à San Francisco. Ed. DelMonico Books - Prestel. 2013.- “New York art museums”. Giovanna Uzzani. Ed. Scala. Florence, 2010.- “Pal Klee”. Jean-Louis Ferrier. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.- “Egon Schiele. Liefde en dood”. Jane Kallir. Ed. Waanders. Zwolle, 2005.- “Rik Wouters. Ca(..)No longer availableEstimate: € 50/60 -
#463
“Fables de La Fontaine”. Met tekeningen van Benjamin Rabier. Ed. Jules Tallandier. Parijs, begin XXe eeuw.
”Fables de La Fontaine”. Avec des illustrations par Benjamin Rabier. Ed. Jules Tallandier. Paris, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#898
Een lot kunstboeken:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. Franstalig.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Brussel, 1960.- “Peintres Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Parijs, 1947.- “ Teekeningen van Vlaamsche meester(..)
Un lot de livres portant sur l’art:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. En français.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Bruxelles, 1960.- “Peintre Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Paris, 1947.- “ Tekeningen van Vl(..)No longer availableEstimate: € 70/100 -
#894
Een lot boeken:- “Félicien Rops. Le cabinet de curiosités”. Ed. Musée provincial Félicien Rops. Namen, 2003.- “Ensor” Ed. Ed. Blondé. Brussel, 1999.- “Léon Spilliaert. onbekende werken”. Ed. Imalda Art Gallery. Knokke-Heist, 2000.- “Leonor Fini. Fêtes secrètes”. Jean-Claude Dedieu.- “Marcel Duchamp”. Alexandrian. Ed. Bonfini. 1977.- “Leonard De Vinci”. Ludwig Goldscheider. Ed. Phaidon. Londen, 1959.- “Frits Van den Berghe”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1968. - “Jubelalbum van het handel(..)
Un lot de livres:- “Félicien Rops. Le cabinet de curiosités”. Ed. Musée provincial Félicien Rops. Namur, 2003.- “Ensor” Ed. Ed. Blondé. Bruxelles, 1999.- “Léon Spilliaert. onbekende werken”. Ed. Imalda Art Gallery. Knokke-Heist, 2000.- “Leonor Fini. Fêtes secrètes”. Jean-Claude Dedieu.- “Marcel Duchamp”. Alexandrian. Ed. Bonfini. 1977.- “Leonard De Vinci”. Ludwig Goldscheider. Ed. Phaidon. Londres, 1959.- “Frits Van den Berghe”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1968.- “Jubelalbum van het hande(..)No longer availableEstimate: € 100/160 -
#352
“Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).
”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#892
Een lot boeken mbt iconen:- “Gouden licht”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gent, 1988.- “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. Duitstalig.- “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987.- “Van een andere wereld”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Pando(..)
Un lot de livres en relation avec des icônes::- “Gouden licht”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gand, 1988.- “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. En allemand.- “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987.- “Van een andere wereld”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Pandora - Snoeck-Ducaju & zoon. Gand(..)No longer availableEstimate: € 60/80 -
#49
Een boek over Frans Van Immerseel, met opdracht en signatuur, evenals twee prentkaarten, eveneens gesigneerd.
Un livre en relation avec Frans Van Immerseel, avec dédicace et signature, et deux cartes également signées.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#410
“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#430
Een grote reeks boeken in verband met de luchtvaart:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Een reeks in 26 delen. Lekturama Rotterdam, 1980. - “Jane’s Encyclopaedia of Aviation”. Bestseller Publications. London, 1989.- 2 posterboeken: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’aviation:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Une série en 26 volumes. Lekturama Rotterdam, 1980.- “Jane’s encyclopaedia of aviation”. Bestseller Publications. Londres, 1989.- 2 livres à posters: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#415
Een lot kunstboeken:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. Engelstalig.- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Brugge, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1992. “Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Antwerpen, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. En anglais..- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Bruges, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1992.“Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Anvers, 1987.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#848
“La Saison, Journa illustré des dames”. Ingebonden jaargangen 1892-95. Band sletig.
”La Saison, Journal illustré des dames”. Reliures des années 1892-1895. Reliure usagée.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#131
Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 300/400 -
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#455
Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#41
Twee bronzen vlechtspelden, de éne versierd met een ruiter, de andere met gestileerde kameleons. Dogon (Mali).
Deux pinces à tresse en bronze, une avec une décoration d’un cavalier, l’autre avec une décoration de caméléons stylisés. Dogon (Mali).No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 40/60 -
#704
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 100/120 -
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
Un sceptre africain anthropomorphe, décoration d’un miroir.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 50/80 -
#494
“Landschap met sloot”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Berghe.
”Paysage et fossé”. Huile sur toile. Porte une signature: Berghe.No longer availableDim. 41 x 51,5 cmEstimate: € 200/300 -
#683
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#284P. Beele
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#447Val St. Lambert
Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20/40 -
#499
“Menton. Stadzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Menton. Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 180/220