Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wildrode - Gedichten een drieluik (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.

Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.

Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.
SKU: 1012190379.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #379
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #722
    Edel

    “Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    ”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 & 52 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #447

    Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.

    Une série de quatre chaises sculptées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #272

    “Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    ”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772

    Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.

    Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #188

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #749
    Gustaaf De Bruyn

    “Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #432

    Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.

    Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #703

    Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een lot XVIIIe en XIXe eeuws Japans en Chinees porselein, bestaande uit vier borden, twee schoteltjes en twee theepotjes. Borden en schotels gerestaureerd.

    Un lot de porcelaine du Japon et de Chine du XVIIIème et XIXème siècle, comprenant quatre assiettes, deux plats et deux petites théières. Assiettes et plats avec restaurations.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #8

    “De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.

    ”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #413

    Een lot van zes boeken met betrekking tot België: - “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Drie delen. - “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011. - “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011. - “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.

    Un lot de six livres en relation avec la Belgique: - “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes. - “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011. - “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011. - “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More