Similar lots by type
-
#1071Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#327Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1083
Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 30/35 -
#812
Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#778
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#3
Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1095
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#821
Een kom van paars glaspasta, de onderzijde gesatineerd.
Un bol en pâte de verre en mauve, dessous satiné.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#825
Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#403
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#864
Een paar pique-fleurs van gesatineerd glas, waarbij één kleurloos in de vorm van een waterdrager en de ander blauw in de vorm van een meisje met bloemen, ook als doosje.
Deux pique-fleurs en verre satiné dont un incolore en forme d’un porteur d’eau, l’autre bleu clair en forme de fille aux fleurs, qui sert également comme boîte.No longer availableDim. h: 22 & 19 cmEstimate: € 40/50 -
#1045
Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#878
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#1090
Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.
Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#824
Een paar vazen van blauw en wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
Paire de vase en opaline bleue et blanche à décor de fleurs peintes à la main. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#81
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#968
Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.
Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#1015
Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#38
Een lot opaalglas, bestaande uit vier verschillende vazen met handgeschilderde decors.
Lot d’opalines comprenant quatre vases différents aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#958
Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.
Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 50/70 -
#797
Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#532
“Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.
“Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#538
Een fruithandelaar. Japans ivoor, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un vendeur de fruits. Ivoire japonais, XIXième. Marqué en dessous.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#686
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout, bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises en chêne sculpté, garnis de velours rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#774
Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.
Cendrier et lampe en albâtre sculpté, les deux décorés d’oiseaux aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 13 & 42 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Drie verschillende dameshorloges waarvan één Citizen.
Trois montres de dame dont une de la marque Citizen.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#888
“Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.
Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#236
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse stijl met twee paneeldeuren onderaan en twee smalle naast een brede paneeldeur in het opzet.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinoise. Le bas ouvrant à deux portes pleines, le haut à deux portes étroites flanquant une porte plus large au panneau sculpté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#676
Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#1130
Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200/240