Other lots in this auction
-
#780
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een groot dienblad, twee kandelaars met vijf lichtpunten, een suikerpotje, een melkkannetje en een strooier.
Lot de métal argenté comprenant un grand plateau, deux candélabres avec cinq lumières, un sucrier, un pot à lait et un saupoudroir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#698
Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55 / 65 -
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#728
Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.
Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#449
Een paar kuipfauteuils van gebeeldhouwd eikenhout in régencestijl en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910
“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58
Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000 / 3800 -
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
Un plat rond en verre jaune. Marque.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#486Elmar Flötotto
Een paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
Une paire de chaises design. Allemagne, +- 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#461
Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50