Similar lots by type
-
#651
Een Chinees paneel met drie porseleinen plaquettes met personages, landschappen en tekens in een houten frame.
Panneau chinois avec trois plaquettes en porcelaine représentant des personnages, des paysages et des symboles dans un cadre en bois.No longer availableDim. 164 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#288
Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#826
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130/180 -
#623
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#287
“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#393Georges Boyer, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#298
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#548
Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#367
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/280 -
#458
Een theepot van Chinees porselein met meerkleurige personages en planten in met roze omzoomde uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnage et de plantes dans des cartouches entourées de rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/70 -
#597
Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#364D.W.
Een porseleinen dessertserviesje met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Petit service à dessert en porcelaine à décor doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#611
Een Chinees porseleinen plaquette meerkleurige voorstelling van Boeddha met begeleidende tekst.
Plaquette en porcelaine de Chine à représentation polychrome du Bouddha, avec texte.No longer availableDim. 81 x 44 cmEstimate: € 320/360 -
#568
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met blauw et wit decor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/140 -
#828
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#820
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor met gelukstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanche de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/140 -
#501
Een Guan-yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Eén vingertje manco.
Guanyin en porcelaine monochrome blanc d’après les blancs de Chine. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 75/100 -
#467
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig tafereel. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#473
Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#264Winterling, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#527
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een fabeldier.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un animal fabuleux.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#406
Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.
Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#167
“Beren”. Een bronzen groep in de geest van P.J. Mène.
“Ours”. Groupe en bronze d’après P.J. Mène.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#771
Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
Fusil Berdan espagnol n° 4 modèle 1867.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 250/300 -
#505
Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. en een centrale briljant van +- 0,59 ct.
Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1500/1700 -
#602
Een officierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#348
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100/150 -
#607
Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.
Panthère en albâtre jaune aux yeux en sulfure. Probablement italien, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 800/1000 -
#76
Een gebeeldhouwd notenhouten salontafel in barokke stijl. Met glazen blad.
Table de salon en noyer sculpté de style baroque. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 105 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#585
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Toi et moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 450/550 -
#439
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#714Albert De Deken
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55/65