#183P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600 / 1800 -
#71Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
#417Drie verschillende Imari borden.
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#422“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
#616Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#137“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#599Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.No longer availableDim. 90 x 40 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#423Een sierschotel van Imariporselein.
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
Nature morte à la pomme et au verre à vin. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 180