Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.

Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.

Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.
Dim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cm
SKU: 2906210427.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #427
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289
    Goebel, Germany

    “Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.

    Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #669

    Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.

    Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué 'AM' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #13

    Een verstelbare houten hoedenvorm.

    Une forme de chapeau en bois ajustable.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.

    Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #185

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 15,69 g
    Estimate: € 470 / 550
  • #688

    Twee houten speculaasplanken.

    Deux planches de spéculoos en bois.
    No longer available
    Dim. 69 x 11 & 9 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    “Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.

    Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een 18 K wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Un collier en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 11,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #644

    Een lans.

    Une lance.
    No longer available
    Dim. l: 235 cm
  • #141

    Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.

    Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm 386,60 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #6

    Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.

    Une console suspendue en bois patiné de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229

    Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.

    Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More