#376
Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
#157
Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
#441
Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
Danseuse africaine en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 36 / 40 -
#779
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#285
Een lederen tweezitsbank.
#656
#37
#580
Een eikenhouten eendeurskast.
Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#573LUCI
#623
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#776
Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100