Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.

Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.

Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.
Online only
SKU: 2006180084.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318
    De Graeve

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31

    Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.

    Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #14

    Vijf diverse blauw en witte borden en een grote polychrome Delftse schotel. Evenals een polychroom tegeltje.

    Cinq assiettes diverses en bleu et blanc et un grand plat polychrome de Deflt. Ainsi qu’un carreau polychrome.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #322
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263
    Alfred Van Neste

    “Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.

    “Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106

    “Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.

    “Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #146

    Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.

    Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #72

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #65

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.

    Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #282
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #239
    Floris Jespers

    “Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #44

    Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.

    Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More