Other lots in this auction
-
#318De Graeve“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 97 cmEstimate: € 50 / 70 -
#31Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#14Vijf diverse blauw en witte borden en een grote polychrome Delftse schotel. Evenals een polychroom tegeltje.
Cinq assiettes diverses en bleu et blanc et un grand plat polychrome de Deflt. Ainsi qu’un carreau polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#322Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Alfred Van Neste“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
“Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#106“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.
Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.No longer availableOnline onlyDim. H. 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#72Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#65Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#282Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#239Floris Jespers“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100 / 120

