Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit een doosje in de vorm van een vlinder, een dekselvaasje, een paar balustervaasjes, een buikvaasje en een halsvaasje.

Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit een doosje in de vorm van een vlinder, een dekselvaasje, een paar balustervaasjes, een buikvaasje en een halsvaasje.

Un lot de cloisonné sur cuivre jaune, comprenant une boîte en forme de papillon, un vase à couvercle, une paire de vases balustre et un vase à col.
Dim. h: 5 - 24 cm
SKU: 2105190845.
Categories: Aziatisch, Koper.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #845
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #643

    Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 60,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #629

    Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 154 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #647

    Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.

    Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #651

    Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.

    Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #613

    Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.

    Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #628

    Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #627

    Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.

    Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #898

    Twee verschillende messingen kandelaars.

    Deux candélabres différents en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #701

    Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #853

    “Guan Yin” & “Wijze”. Twee Chinese beelden van gebeeldhouwd hout, waarbij het tweede met koperinleg.

    ”Guanyin” & “ Sage”. Deux statues chinoises en bois sculpté, la deuxième avec incrustations en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.

    Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #231

    Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.

    Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    “Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    ”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #687

    Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #889

    Een paar koperen bijzettafeltjes.

    Une paire de petites tables en cuivre.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.

    Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. (194 x 40 cm) x 6
    Estimate: € 200 / 300
  • #726

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.

    Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 257 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #764

    “Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.

    ”Composition de rectangles géométriques”. Collage sur papier.
    No longer available
    Dim. 66 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een vegetaal decor en met langlevenstekens.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor végétal et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #103

    “Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.

    ”Lions qui chassent”. Un groupe en porcelaine. Marque: Royal Dux.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #868

    Een lampenvoet van celadonporselein.

    Un pied de lampe en porcelaine céladon.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #8
    Bob De Moor

    “De raadselachtige Mr. Barelli”. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.

    ”De raadselachtige Mr. Barelli”. Première édition. Ed. Lombard, 1956.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #397
    Willy Vandersteen

    “De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.

    ”De stemmenrover”. Un album de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #578

    Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188

    Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.

    Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm x Ø 39 cm
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #144
    Louis Waegemans

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #814

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #841

    Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.

    Deux appliques en laiton, capes en forme de fleur et verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More