Similar lots by type
-
#643
Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260/300 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/35 -
#629
Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50/80 -
#647
Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.
Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 650/750 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100/150 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#701
Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#623
Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#603
“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100/120 -
#744
Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#651
Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200/1400 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50/80 -
#627
Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#486
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#693
Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#613
Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.
Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 13 & 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#676
Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.No longer availableDim. (194 x 40 cm) x 6Estimate: € 200/300 -
#687
Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#853
“Guan Yin” & “Wijze”. Twee Chinese beelden van gebeeldhouwd hout, waarbij het tweede met koperinleg.
”Guanyin” & “ Sage”. Deux statues chinoises en bois sculpté, la deuxième avec incrustations en cuivre.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 60/80 -
#697
Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#649
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#155
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,92 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,92 ct.No longer availableDim. 15,77 gEstimate: € 1400/1500 -
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#789
Twee wortels van koffieplanten.
Deux racines de plantes à café.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#513
Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#129Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000/1200 -
#837
Twee gemberpotten met een blauw op wit floraal decor, gemonteerd als lampen.
Deux pots à gingembre, décor floral bleu sur blanc, montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#758
Twee gesculpteerde siervoorwerpen, waarbij één van jade in de vorm van een perzik en één potje met bladermotieven van bergkristal.
Deux objets de décoration, dont un en jade en forme de pêche et un petit pot en cristal de montagne décoration de feuillage.No longer availableDim. l: 15 & 12 cmEstimate: € 80/100 -
#862
Een antieke gebeeldhouwd eikenhouten wieg. Als plantenbak met zinken recipiënt.
Un berceau en chêne sculpté antique. Transformé en bac pour plantes avec un récipient en zinc.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#549
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#493Andre Cools
Een masker van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd. Schade aan de neus.
Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 20/30