Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot curiosa, bestaande uit een oude knijpkat van Philips, een kompas van het Belgisch leger en een bronzen snuifdoosje met lepeltje.

Een lot curiosa, bestaande uit een oude knijpkat van Philips, een kompas van het Belgisch leger en een bronzen snuifdoosje met lepeltje.

Lot de curiosités comprenant une torche dyno de Philips, un boussole de l’Armée Belge et une boîte à priser en bronze avec petite cuillère.
SKU: 1312160248.
Category: curiosa.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #178

    Gepolychromeerd houten beeld van het Kind Jezus. Portugal, XVIIde eeuw. Letsels.

    Sculpture en bois polychrome représentant l’Enfant Jésus. Portugal, XVIIe siècle. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #484
    N. Van den Wyngaert

    “Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Composition abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘96.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628

    Een paar figuren van gekleurd glas. Mogelijk Murano.

    Paire de figurines en verre de couleur. Probablement Murano.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #400

    Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.

    Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #439
    Damien Van Dael

    “Na 150 jaar België.” Litho, gesigneerd en genummerd: 3/16. Gedateerd 06/81.

    “Après 150 ans de Belgique”. Litho, signée et numérotée 3/16. Datée 06/81.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #276
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 408 x 307 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #968
    Val Saint-Lambert

    Een design kandelaar. Gemerkt en gelabeld.

    Candélabre design. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Dim. 19 x 20 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #946

    Een secretaire met vier laden onder het klapblad en opbergruimte bovenaan.

    Secrétaire à quatre tiroirs en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #55

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,25 ct. en kleine briljantjes.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis central de ± 0,25 ct et de petits brillants.
    No longer available
    Dim. 4,08 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #162

    “La 3eme fête flamande”. Een ets naar David Teniers door J. Ph. Le Bas. Gemonteerd als paneel bewegend paneel in een tv-kast.

    “La troisième fête flamande”. Eau-forte d’après David Teniers par J.Ph. Le Bas. Montée comme panneau amovible dans une armoire de télévision.
    No longer available
    Dim. 55 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1120

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit borden en schalen, waarbij één Straatsburgs uit de XIXe eeuw.

    Lot de faïences et de porcelaines comprenant des assiettes et des plats dont un de Strasbourg du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #850
    Stein

    Twee bierpullen van porselein met tinnen deksel. De kleinste met een polychroom decor van soldaten. Onderaan gemerkt AK voor Kaiser, jaren zestig. De andere met een dorpszicht. Onderaan gemerkt Schedel Bavaria.2

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 20 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #792

    Een klein eikenhouten gatelegtafeltje met getorste poten.

    Petite table gate-leg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More