Other lots in this auction
-
#292Marthe
Gestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624
Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#391Val St. Lambert
Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.
Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#287
Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.
Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Usures a la patine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#266
Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.
Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. 185 x 102 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#168
Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#630Swarovski
“Santa Maria”. Een scheepje van geslepen kleurloos kristal op presentatiesokkel. In originele doos.
“Santa maria”. Bateau en cristal taillé incolore sur socle de présentation. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746
Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#359
“Bourgondische hertog en zijn gevolg”. Een recent wandtapijt.
“Le Duc de Bourgogne et son cortège”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100 / 140 -
#282
“Veldslag”. Olieverf op paneel. Mogelijk volger van Karel Breydel. Begin XVIIIe eeuw.
”La bataille”. Huile sur panneau. Pas de signature, probablement entourage de Carel Breydel. Début du XVIIIième siècle.No longer availableDim. 36 x 58 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#513
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120