#32
“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
”La Court”. Une lithographie d’après H. Daumier.No longer availableDim. 14 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#469
“Allegorisch werk”. Olieverf op doek. Herdoekt, kleine schade.
”Oeuvre allégorique”. Huile sur toile. Retoillée, quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#376
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#364
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#681
Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#264
Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
#36
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#69M. Paulis
Een gebombeerd ovaal damesportret, naar de XVIIIde eeuw. Gesigneerd.
Un portrait de dame, ovale et bombé, d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. 17,5 x 12,5Estimate: € 100/120 -
#799
Een merklap uit 1926. Het achterste glas gebroken.
Ouvrage daté 1926. Verre de protection cassé.No longer availableDim. 117 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#781
Een houten vogelkooi.
Cage à oiseaux en bois.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240