Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.

Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.

Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.
SKU: 2602190432.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #432
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #48

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #2

    Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #328

    Grote schotel van blauw en wit aardewerk met bloemendecor. Achteraan gemerkt: Delft Royal Gouda Holland en genummerd 2965/40. Evenals een kalebasvormige vaas met blauw en wit decor, gemonteerd als lamp, onderaan gemerkt: Delft.

    Un grand plat en faïence bleue et blanche, décor de fleurs. Marque au dos: Delft Gouda Royal Holland et numéroté 2965/40. Avec un vase gourde à décor bleu et blanc, monté en pied de lampe, marque sous la base: Delft.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #3
    Royal Kirkhaus

    Een meerkleurig aardewerken kruikje in de vorm van een man met twee honden. Onderaan gemerkt Staffordshire.

    Une cruche en faïence polychrome en forme d’un homme avec deux chiens. Marque Staffordshire en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #896

    Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.

    Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #358

    Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #861
    Gaïtaud

    Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #687

    Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.

    Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #457

    Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.

    Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm op sokkel
    Estimate: € 25 / 35
  • #353

    “Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.

    ”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #333
    Fontinelle

    “Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.

    ”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #715

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #880

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #468

    “Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.

    ”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #765
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #673

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #483

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.

    Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #348
    Simboli

    Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.

    Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #338

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met schepen in het decor. Perugia, Italië.

    Un vase en faïence polychrome, décor de bateaux . Pérouse, Italie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #858

    “Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.

    ”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #611

    Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.

    Un Guan Yin en Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #310

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #733

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #363

    Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.

    Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #708

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #629
    Victor Marais-Milton
    Period: 1872 - 1948

    “Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 46 x 38
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #784
    Lampereur

    “Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.

    ”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    “Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.

    ”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Sanborn VISO Cardiette Model 51, 230 Volt. Metaal met mahoniehouten omhulsel.

    Sanborn VISO Cardiette Modèle 51, 230 Volt. Métal et emballage en acajou.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #753
    H. De Rijck

    Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.

    Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.
    No longer available
    Dim. h 42, 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #522

    “Genua”. Olieverf op doek. Achteraan een collectielabel Van Abbe, Eindhoven. Toegeschreven aan H.K. Ommes.

    ”Genua”. Huile sur toile. Label de collection Van Abbe au dos. Eindhoven. Attribué à H.K. Ommes.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More