#4Van HoltEen ovaal miniatuurtje met zicht op een meer met boot en figuur vooraan.
An oval miniature depicting a view of a lake with a boat and figure in the foreground.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#619Germany USA zoneEen vintage blikken zweefmolen. Gemerkt “GermanyUSAzone”.
#680NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 13 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#336Een licht gevlamde marmeren piëdestal.
A lightly veined marble pedestal.No longer availableDim. 102 x 31 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#474Pilar Gonzalez“De onmogelijke liefde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1981. Verso galerij label.
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#319‘Eglise de Waupas’, olieverf op doek, gemonogrammeerd H.B.
'Eglise de Waupas', oil on canvas, monogrammed H.B.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een Japanse bronzen vaas, vermoedelijk Meiji periode.
A Japanese bronze vase, presumably from the Meiji period.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52“Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 40.5 x 50.5 cmEstimate: € 60 / 80