#598TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
#739Artis-HistoriaEen groot lot compleet ingeplakte boeken, over werelddelen en fauna en flora etc... 24 stuks totaal.
A large lot of fully pasted books, about continents and fauna and flora etc... 24 pieces in total.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#237Aristide De RanieriPeriod: 1865 - 1929“Bloemenmeisje”, een beeld in terracotta, gesigneerd Aristide De Ranieri en genummerd 139 - 70.
"Flower girl", a terracotta sculpture, signed by Aristide De Ranieri and numbered 139 - 70.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#47RufinelliEen Italiaans aardewerken schaal met abstracte vogelfiguur in het decor. Onderaan gemerkt.
An Italian earthenware bowl with abstract bird figure in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 41,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
An oak gateleg table with 6 legs.No longer availableDim. 70x97x91 cmEstimate: € 80 / 120