#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#726KhamsehEen meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
A multicolored hand-knotted Iranian rug with a geometric design. Numbered 385/6 with certificate.No longer availableDim. 198 x 103 cmEstimate: € 50 / 75 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#540Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#471AbelamEen Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.
A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
#661TensorEen vintage mini bureaulampje, Tensor Student model 7200.
A vintage mini desk lamp, Tensor Student model 7200.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60