#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#667MuranoEen lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.
A lot of three Murano clowns in multicolored glass paste.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#735Een houten wandkastje met 2 deurtjes.
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
A bronze Gothic floor lamp/reliquary holder with a religious theme. First half of the 20th century.No longer availableDim. h 133 cmEstimate: € 250 / 350