#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#437Een paar bronzen juwelen met van een kameleon en 1 met 2 slangen, op plexi sokkel. Mali / Burkina Faso. Eind 20e eeuw.
A pair of bronze pieces of jewelry with an image of a chameleon and one with two snakes on a plexiglass base. Mali / Burkina Faso. Late 20th century.No longer availableDim. 20 & 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#4Van HoltEen ovaal miniatuurtje met zicht op een meer met boot en figuur vooraan.
An oval miniature depicting a view of a lake with a boat and figure in the foreground.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#502Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400