#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#96Giroflex“Giroflex 94799”. Een serie van 4 moderne armstoelen met gechromeerd metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning. 1 rugleuning met barst. Onderaan gemerkt.
"Giroflex 94799". A series of 4 modern arm chairs with chromed metal frame and upholstered, plastic seat and armrest. 1 backrest cracked. Marked at the bottom.No longer availableDim. 88 x 52 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#77Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.
A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.No longer availableDim. h 38.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#722Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#47RufinelliEen Italiaans aardewerken schaal met abstracte vogelfiguur in het decor. Onderaan gemerkt.
An Italian earthenware bowl with abstract bird figure in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 41,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Een Chinees porseleinen theepot, meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain teapot, multicolored with playing children in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
‘Houses with a Tower’, oil on canvas, signed A. Blomme.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 150 / 200