#649W. GERMANYEen lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
An Asian wooden sculpted mask of Naga Raksha with 3 Cobras.No longer availableDim. 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Hikojiro Imura YokohamaEen Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.
A Japanese porcelain tureen. Multicolored with floral decoration and gilt details. Fan-shaped handles at the top. Marked at the bottom. Presumably from the early Taisho period.No longer availableDim. 33 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#99“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#164Joop MijsbergenPeriod: 1934 -“Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.
"Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200