#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
#112Maurice De Vries“Surrealistische Bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Surrealistic Flowers”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#666Een vintage Italiaans aardewerken terrine in de vorm van een kalkoen. Onderaan gemerkt “Italy”.
A vintage Italian earthenware terrine in the shape of a turkey. Marked "Italy" on the bottom.No longer availableDim. 34 x 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Alexandre CaronEen verguld bronzen buste van een kind op marmeren voet. In de schouder gesigneerd.
A gilt bronze bust of a child on a marble base. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10MictaEen 18 kt geel en witgouden art deco dameshorloge, begin 20ste eeuw. Serienummer 6363. Met roestvrij stalen rekbare polsband.
An 18 kt yellow and white gold Art Deco ladies' watch, early 20th century. Serial number 6363. With stainless steel expandable wristband.No longer availableDim. Bruto: 15,55 gEstimate: € 200 / 300 -
#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#157Een shashka kozakkenzwaard met deels bronzen heft en met schede van leder en messing. Gemerkt en 1942.
A shashka Cossack sword with a partly bronze handle and a sheath made of leather and brass. Marked and dated 1942.No longer availableDim. 98 cmEstimate: € 280 / 320