#479Pilar GonzálezPeriod: °1945 Santiago“En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"And the music was born." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the back.No longer availableDim. 78,5 x 128 cmEstimate: € 150 / 250 -
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
An Asian wooden sculpted mask of Naga Raksha with 3 Cobras.No longer availableDim. 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#114Frans Joaquin“Kalmthoutse heide en duinen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1946.
"Kalmthoutse heath and dunes." Oil on canvas. Signed. Dated 1946.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 180 / 120 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60