Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.

Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.

Un lot de divers clenches pour portes d’intérieure, +- 1900.
SKU: 2901190351.
Category: Glaswerk.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #351
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #27

    Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.

    Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italien
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133
    Tip Gallé

    Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.

    Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.

    Une paire de candélabres en verre argenté.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #495

    Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.

    Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #368

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.

    Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 31 - 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #840

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm; l:60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #655

    Een vaas in rode glaspasta.

    Un vase en pâte de verre rouge.
    No longer available
    Dim. h : 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #621

    Een glazen fallus ofte lingam.

    Un phallus en verre dit lingam.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #71

    Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h; 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #775

    Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.

    Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.
    No longer available
    Dim. H:15 cm diam. 17 cm
    Estimate: € 26 / 28
  • #441
    Murano

    Een vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.

    Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #715

    Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un long vase en verre polychrome italien.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #842

    Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.

    Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #177
    Louis Leloup

    Een platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.

    Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #412

    Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.

    Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #818

    Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

    Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #631

    Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.

    Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #233

    Een grote drageoir van roze glas.

    Un grand drageoir en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #141
    Louis Leloup

    Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.

    Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #117

    Een siervaas van deels gesatineerd glas, versierd met een handgeschilderde fries, afgewerkt met een zilver- en een goudkleurig blad. Gesigneerd ‘Denis’.

    Un vase partiellement en verre satiné, décoration d’une frise peint à la main, finitions de feuilles en en argent et doré. Signé ‘Denis’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Vaas uit meerkleurige glaspasta.

    Un vase en pâte à verre polychrome.
    No longer available
    Dim. H: 20cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #849

    Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.

    Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #236

    Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.

    Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.
    No longer available
    Dim. 195 x 140 en 80 x 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #694
    Pierre Jaillet
    Period: 1893 - 1957

    “Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.

    ”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #225

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een centrale briljant van ± 0,10 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 0,40 ct.

    Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,15 ct et un brillant central de ± 0,10 ct et des rubis ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,12 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #825

    Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.

    Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 96 x 106 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #731

    Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.

    Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #356

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #683

    Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.

    Un grand oeuf en malachite. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.

    Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #155
    Chopard Genève

    Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.

    Une montre en or jaune 18 ct quartz et bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #26

    Een antieke kinderstoel/schommel.

    Une chaise balançoire ancienne pour enfants.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More