Similar lots by type
-
#631
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#842
Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/40 -
#71
Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.
Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h; 36 cmEstimate: € 80/100 -
#233
Een grote drageoir van roze glas.
Un grand drageoir en verre rose.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#621
Een glazen fallus ofte lingam.
Un phallus en verre dit lingam.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#133Tip Gallé
Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26/28 -
#441Murano
Een vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.
Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 25/35 -
#849
Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#630
Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#412
Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#840
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120/140 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#117
Een siervaas van deels gesatineerd glas, versierd met een handgeschilderde fries, afgewerkt met een zilver- en een goudkleurig blad. Gesigneerd ‘Denis’.
Un vase partiellement en verre satiné, décoration d’une frise peint à la main, finitions de feuilles en en argent et doré. Signé ‘Denis’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een vaas in rode glaspasta.
Un vase en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h : 34 cmEstimate: € 65/75 -
#523
Vaas uit meerkleurige glaspasta.
Un vase en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 100/120 -
#177Louis Leloup
Een platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/240 -
#715
Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un long vase en verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
Une paire de candélabres en verre argenté.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#368
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30/40 -
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#141Louis Leloup
Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160/200 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#587
“Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80/120 -
#597
“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#709Hugo Duchâteau
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
“Composition”. Litho en couleurs. Signée et datée 1971 hors planche.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#232Alfons A. Van UffelenPeriod: 1895-1983
Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).
Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een decor van bloemen en bloemenvazen in vakken.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor de fleurs et de vases en surfaces.No longer availableDim. 200 x 129 cmEstimate: € 60/80 -
#40
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#382Val St. Lambert
Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#470
“Jonge vrouw met fabeldier”. Een beeld van gesculpteerd jade op een houten voetstuk. Peking.
”Jeune femme et animal fantastique”. Une statue en jade sculpté sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/200 -
#13
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#147Venini Aalia
Een paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/100 -
#158
“Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.
”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.No longer availableDim. 48,5 x 29,5 cmEstimate: € 600/800