Other lots in this auction
-
#537“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument mancoNo longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800 / 900 -
#247Orfèvrerie ElldeeEen aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#620Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#550Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#174Georges DelfossePeriod: 1869 - 1939“Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.
Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#193Een neushoorn van gepatineerd brons.
Un rhinocéros en bronze patiné.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 420 / 450 -
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#394Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#660Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
Un grand et un petit disque de bois fossilisé.No longer availableDim. b: 19 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.
Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.No longer availableDim. 139,95 gEstimate: € 60 / 70 -
#327Val St. LambertEen paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50

