Other lots in this auction
-
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir central et saphirs baguette ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#52“Blue jay”, “American flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten naar Audubon.
”Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois anciennes images américaines d’après Audubon.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#752Germaine Brus“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#807Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#674Henri Cassiers“Schets met Hollandse vrouwen”. Houtskool. Gemonogrammeerd.
”Croquis , femmes hollandaises”. Fusain. Porte un monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 17,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#776Een wierookbrander en een olieluchtertje. Resp. geel en rood koper.
Un encensoir en cuivre jaune et un petit lustre de vestibule à huile en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#844Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#596AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 348 x 87 cmEstimate: € 120 / 200 -
#837Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100

