Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot gedreven messing, bestaande uit een dekseldoosje met romantische scenes, een ovaal doosje met handvat, een notenkraker met lachende gezichten, twee kandelaars en een vide-poche met decor van vlechtwerk en bloemen.

Een lot gedreven messing, bestaande uit een dekseldoosje met romantische scenes, een ovaal doosje met handvat, een notenkraker met lachende gezichten, twee kandelaars en een vide-poche met decor van vlechtwerk en bloemen.

A lot of hammered brass, consisting of a lidded box with romantic scenes, an oval box with handle, a nutcracker with smiling faces, two candlesticks and a vide-poche decorated with wickerwork and flowers.
Dim. H: 6-24 cm
SKU: 1804230033.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #293

    Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.

    Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.
    No longer available
    Dim. L: 80-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #205

    Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)

    A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)
    No longer available
    Dim. 80 x 237 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #494
    H. Cameron

    “Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.

    “After the storm.” Oil on canvas. Signed and dated 1943 on the back. Haagse school.
    No longer available
    Dim. 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #186
    Halesworth, Suggate

    Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.

    Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 221 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #70

    Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.

    A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #38

    Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.

    A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.

    A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.
    No longer available
    Dim. 80 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #444
    Jan Sanders
    Period: °1936

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #99
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More