Similar lots by type
-
#347Een lot van drie verschillende koperen kandelaars, waarvan één met albast.
Lot de trois candélabres différents en cuivre dont un avec albâtre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#427Een bronzen bel, een Hindoeïstisch offerschaaltje en twee koperen wierrookbranders.
Cloche en bronze et plat à offrande hindou, ainsi que deux brûle-parfum en cuivre.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#792“Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.
“Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.No longer availableDim. 21 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1011Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.
Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#822Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.
Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#784Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#311Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.
Coupe ovale en laiton à deux anses. Intérieur en verre. Style Louis XVI.No longer availableDim. L. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.
Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#388Een lot messing, bestaande uit een klepkan, een doosje, een gasbrander en een smeerpomp.
Lot de laiton comprenant une verseuse couverte, une petite boîte, un chalumeau et une pompe à huile.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#64Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Une biche en cuivre à patine foncée sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Servais frères, AnversEen driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#81Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#767Een lot van drie verschillende olielampen van messing, gemonteerd op elektriciteit, waarvan twee met glazen reservoir.
Lot de trois différentes lampes à huile en laiton montées à l’électricité. Deux avec réservoir en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#387Een barokke kerkkandelaar van messing, gemonteerd op elektricitieit.
Candélabre d’église de style baroque en laiton monté en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#777Een lot van drie verschillende koperen lampvoeten.
Lot de trois pieds de lampes en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#787Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#561Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#965Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#307Een oud koperen scheepskompas. New York.
Boussole de bateau ancien en cuivre. New York.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#367Een siervaas en een jardinière van messing, gemaakt van twee bewerkte obussen uit WOI.
Vase décoratif et jardinière en laiton formés par deux obus de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#634“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#933Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#602Een vaas met famille rose decor met personages in een uitsparing. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in rood onder glazuur.
Vase à décor famille rose aux personnages dans une cartouche. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en rouge sous couverte.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#207Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927“Flûte champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Flûte champêtre”. Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h:43 cmEstimate: € 600 / 700 -
#202Cesare Dell’AcquaPeriod: 1821-1905“Moeder en kind”. Pastel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Pastel. Signé.No longer availableEstimate: € 6000 -
#984Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.
Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#328Twee dozen van meerkleurig porselein in de vorm van vissen.
Deux boîtes en porcelaine polychrome en forme de poissons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#557Een schaaltje op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages en met bloemen op blauwe fond op de rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat sur pied, porcelaine chinoise multicolore, décor de personnages et fleurs sur fond bleu. Marqué en dessous.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#999Twee voorstellingen van Napoleon Bonaparte van meerkleurig porselein. De kleinste gemerkt van Capodimonte, de andere van Sitzendorf.
Deux représentations de Napoléon Bonaparte en porcelaine multicolore. La plus petite est marquée de Capodimonte, l’autre de Sitzendorf.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#913Twee wandelstokken waarvan één met een ivoren handvat en de andere met een gedreven koperen handvat.
Deux cannes dont une à la manche en ivoire, l’autre à la manche en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#527Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.
Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 200 / 240

