Similar lots by type
-
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#644Daum, NancyEen grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#813MuranoEen vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.
Un vase en verre de pâte, rouge et vert dans la masse, formes de fleurs dans la glaçure.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#551Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.
Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#298Val Saint LambertEen ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#167Val Saint LambertEen hoge, ranke vaas van blauw en groen glaspasta. Gemerkt Val Saint Lambert en gemonogrameerd llsjh voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Circa 1970.
Un grand vase svelte haut en verre de pâte vert et bleu. Marque Val Saint Lambert, monogramme Ilsjh pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. Vers 1970.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 300 / 340 -
#147Louis LeloupCilindervormige vaas van glaspasta. Gesigneerd.
Un vase de forme cylindrique en verre de pâte. Signé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#747Chinese glazen snuffbottle.
Un flacon chinois dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 140 / 160 -
#863Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 45 -
#207Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#241Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#531Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase en pâte de verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 80 -
#471Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.
Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#775Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#881Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#845Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#461Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#794Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#36Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
Un fauteuil plié à la vapeur. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#634Twee wijnkruikjes van aardewerk, hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.No longer availableDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#219Robert BorretPeriod: °1924“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#718Een kommetje en een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van landschappen in cartouches en bloemen op een gele fond. Onderaan gemerkt.
Un petit bol et un petit plat sur pied en porcelaine chinoise, décor polychrome de paysage en cartouches et fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 & 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#897Val St. LambertEen lot van 10 geslepen gekleurde kristallen glazen. In een reeks van 7 en 3 andere.
Un lot de dix verres en cristal taillé. Une série de 7 verres et 3 autres verres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#268Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104F. De Block“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26ThonetEen wandkapstok van met stoom gebogen beukenhout met vijf haken. Gemerkt achteraan.
Un porte manteau mural en hêtre plié à la vapeur à cinq crochets. Marque au dos.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#648Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#809Floris Jespers“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300 / 400 -
#130Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct. En twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct. Et de deux perles.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 550 / 650 -
#306Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100

