Other lots in this auction
-
#295
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 500 / 600 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#528
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met famille-noire decors van fazanten.
Une paire de vases à couvercle famille noire , décors de faisans.No longer availableDim. h:33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799
Twee interieurs van herenwoningen, kleurengravures. Beide gesigneerd en resp. genummerd 45 & 86/300 buiten de plaat.
Deux gravures en couleurs, représentation de maisons de Maître. Signées et numérotées 45 & 86/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#803
Een paar gepolychromeerd houten appliques. Verschillende modellen.
Une paire d’appliques en bois légèrement différents.No longer availableDim. h: 65 & 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#349Felix Eyskens
“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poires”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433
Een set van zes verzilverde bekers.
Un lot de six gobelets argentés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#160
Een 18 karaats wit gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden kruisje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et une croix en or jaune et blanc sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 700 / 800 -
#468
”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
”Grey’s Elegy”. Un livre de vers aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#813
Een kom van blauw en wit Chinees porselein op onderschotel. Bakfout.
Un bol en porcelaine chinoise bleue et blanche, avec sous-plat. Défaut à la cuisson.No longer availableDim. diam: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 41Estimate: € 100 / 120