Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Val Saint-Lambert

Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
Dim. h: 4-15 cm
SKU: 2909200397.
Category: Kristal.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #397
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #748

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 19, 24 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #391

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #13
    Lalique France

    “Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.

    “Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #784

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #357

    Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).

    Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #262

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.

    Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #273

    Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.

    Coupe en cristal taillé partiellement mauve.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #259
    Val St. Lambert

    Een karaf en vijf glazen (3 verschillende modellen) van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Carafe et cinq verres (trois modèles différents) en cristal taillé en différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #825

    Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.

    Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #371

    Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de carafes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #18
    Val St. Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #269

    Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #827

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #381

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.

    Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Swarovski

    Een vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.

    Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #796

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #197

    “Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.

    “Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #35

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances différentes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 10,34 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #379

    Twee verschillende vlaggenstokken, bovenaan getooid met een leeuw.

    Deux différentes hampes, se terminant en lion.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554

    Een Belgische tschako, periode 1893 - 1914

    Shako belge, période 1893-1914.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #200

    Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 3 ct.
    No longer available
    Dim. 13,90 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #211
    Auguste Moreau

    “Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.

    Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #505

    Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. en een centrale briljant van +- 0,59 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #218
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerbruin lederen handtas met afneembare lange draagriem. In originele doos.

    Sac à main en cuir brun foncé avec ceinture d’épaule amovible. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #473

    Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)

    Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #761

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #757

    Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.

    Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #833

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More