Similar lots by type
-
#451
Een vaas van blauw glas met verzilverde monturen.
Vase en verre bleu aux montures argentées.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#518
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#768Verlys France
Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#319
Een vaas op voet van opaline, versierd met een handgeschilderd decor van bloemen en een bij.
Vase sur piédouche en opaline décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#500
Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#103
Een vaas van goudkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre de couleur or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#329
Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#793
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#47
Drie albums met oude postkaarten met betrekking tot Antwerpen en Brugge.
Trois albums aux cartes postales anciennes d’Anvers et de Bruges.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#378
Een lot van drie verschillende tafelklokjes, waarvan één van hout, één van marmer en één van messing en glas.
Lot de trois pendules, dont une en bois, une en marbre et une en laiton et verre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#493
Een ebbenhouten olifant met ivoren slagtanden. Afrikaans werk. Beschadigingen.
Eléphant en ébène aux défenses en ivoire. Travail africain. Dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#109
Twee stillevens met fruit. Olieverf op doek. Resp. gesigneerd ‘Welling’ & ‘Ryms’.
Deux natures mortes aux fruits. Huile sur toiles. Respectivement signées Welling et Ryms.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#523
Een lot gedraaid ebbenhout en teakhout met bekers, recipiënten en kandelaars. Afrikaans werk. 17 stuks.
Lot d’ébène et de bois de teck tourné comprenant des gobelets, des récipients et des candélabres. Travail africain. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#626
Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150/250 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#620
Een notenhouten bureau met twee deuren aan weerskanten, drie laden in de gordel en met een kalfslederen blad.
Bureau en noyer avec deux portes des deux côtés, trois tiroirs en ceinture et tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 300/400 -
#371Christofle
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#611Louis Vuiton
Een bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun avec le motif connu au monogramme.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#352Jean GovaertsPeriod: 1898 - 1985
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#703
Pendule van diverse soorten marmer. Met sleutel en slinger. Omstreeks 1910.
Pendule en différentes sortes de marbre. Avec clé et balancier. Vers 1910.No longer availableDim. H. 25,5, B. 40,5 cmEstimate: € 80/100