Other lots in this auction
-
#593
Drie stuks antiek Chinees porselein met een blauw en wit decor, bestaande uit twee kleine tazza’s op voet (het grootste met kleine letsels) en een bowl (Ø 15 cm) met een decor van vogels en bloemen (haarscheur).
Trois pièces en porcelaine chinoise ancienne à décor bleu et blanc, composées de deux petites tazzas sur pied (la plus grande avec de petites lésions) et d'un bol (Ø 15 cm) à décor d'oiseaux et de fleurs (fêlure).No longer availableDim. H.7 à 4,5 cmEstimate: € 65 / 90 -
#3
Een grote smeedijzeren kandelaar. XIXe eeuw.
Un grand bougeoir en fer forgé. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#232Gauwebergen
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage aux bords de la Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Val Saint Lambert
Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541
Een grote zittende Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha assis en bois doré.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 400 / 500 -
#663Goebel, Germany
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219
Belgische School. “Hooischoven”. Olieverf op paneel.
Ecole belge. "Gaines de foin". Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226
Lage, rechthoekige Spaanse tafel op vier poten met gechantourneerde H-verbinding en smeedijzeren kruisverbinding. XVIIde en XIXde eeuw.
Table espagnole basse et rectangulaire sur quatre pieds avec entretoise en H et joint croisé en fer forgé. XVIIde en XIXème siècle.No longer availableDim. 51 x 147 x 60 cmEstimate: € 200 / 300