Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.

Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.

Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.
SKU: 2709160793.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #793
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #329

    Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.

    Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #111

    Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.

    Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #768
    Verlys France

    Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.

    Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een vaas van blauw glas met verzilverde monturen.

    Vase en verre bleu aux montures argentées.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #392

    Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.

    Lot de 26 abat-jour divers en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #518

    Een vaas van meerkleurig glaspasta.

    Vase en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #382

    Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.

    Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #103

    Een vaas van goudkleurig glaspasta.

    Vase en pâte de verre de couleur or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317

    Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.

    Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #649

    Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.

    Vase allongé en pâte de verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #435

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #368

    Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.

    Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.

    “Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #420

    Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.

    Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #319

    Een vaas op voet van opaline, versierd met een handgeschilderd decor van bloemen en een bij.

    Vase sur piédouche en opaline décoré de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #500

    Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.

    Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.

    Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #521

    Schemerlamp op basis van een gesculpteerde slagtand versierd met personages. Kongolees werk.

    Lampadaire à base d’une défense sculpté décorée de personnages. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #33

    Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.

    Encrier en métal argenté décoré d’une voiture de course et d’une pierre de kilométrage sur le couvercle. Université de Liège, 1909.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #671

    Oosterse dolk met schede van gedreven koper en verzilverd metaal.

    Dague orientale et son fourreau en cuivre repoussé et métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    Een oude rood koperen klaroen.

    Clairon en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    Louis Icart
    Period: 1888-1950

    “Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #52

    Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.

    Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #133
    Hergé

    Zes albums van Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimiles uitgegeven in 1984-1985 van de oorspronkelijke albums uit de jaren dertig). “Le Sceptre d’Ottocar”, ed. 1966. “Au Congo”, ed. 1970 (schade aan rug). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 in het Esperanto.

    Six albums de Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimilés édités en 1984-1985 des albums d’origine des années 30). “Le Sceptre d’Ottocar”, éd. 1966. “Au Congo”, éd. 1970 (dos abîmé). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 en Espéranto.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.

    Figure indienne en grès coulé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #599
    Igor Tcholaria
    Period: °1959

    “White birds of my dreams”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “White birds of my dreams”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #147

    Aartsengel. Bronzen ontwerp voor een beeld in de stad Sibiu (Roemenië). Te Herstellen.

    “Archange”. Modèle en bronze d’une statue pour la ville de Sibiu (Roumanie). A réparer.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #84

    Een messingen samovar. Russisch werk.

    Samovar en laiton. Travail russe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #169
    John Cap

    “Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More