Similar lots by type
-
#400Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#767Drie stuks Hollands kristal met een fijn geslepen wafelmotief. Een gembercoupe met deksel (H. 33 cm) op stervormige voet. Een boterpot met stervormige onderschaal en zilveren dekselknop met Nederlandse keur (H. 15 cm). Een gebakschaal (Ø 22,5 cm) op stervormige voet. Omstreeks 1900.
Trois pièces de cristal hollandais à décor gaufré finement taillé. Une coupe à gingembre couverte (H. 33 cm). sur piédouche en forme d’étoile. Un beurrier à présentoir en forme d’étoile et au fretel en argent au poinçon hollandais (H. 15 cm). Un plateau à tarte (Ø22,5 cm) sur piédouche en forme d’étoile. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#208Lalique, FranceEen paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.
Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 380 / 420 -
#763Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.
Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#188“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#500Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#460Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.
Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#435Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#791Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180° / 240 -
#362MuranoEen vide-poche van geslepen blauw kristal.
Vide-poche en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Lalique, FranceEen coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.
Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#597CartierEen karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#761Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#379Val St. LambertEen lot meerkleurig kristal, bestaande uit een geslepen kom en vaas, en een geblazen design vaas en -schaal.
Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#392Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#391Val St. LambertEen lang gerekte schaal van kristal, mauve gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe allongée en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#649Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#382Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#768Verlys FranceEen ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#218Lalique, FranceEen vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550 / 600 -
#388Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#398Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas van Val St. Lambert, een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#793Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#395Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#680Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slagtand met een gesculpteerd hoofd en drie vrouwenbustes. Begin XXste eeuw.
Lot de sculptures africaines en ivoire comprenant une défense à la tête sculptée et trois bustes de femme. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140EcuadorEen halssnoer met diverse tinten van “vegetaal ivoor” of tagua, het vruchtvlees van de ivoorpalm uit het Amazonewoud.
Collier aux teintes différentes de tagua ou “ivoire végétal”, l’albumen du fruit du palmier à ivoire provenant de la forêt amazonienne.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#673Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille noiredecor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille noire de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#512Een Birmaanse wandversiering van zijde met goudborduursel met een personage op een olifant. In lijst van plexiglas.
Décoration murale en soie et fil d’or présentant un personnage sur un éléphant. Dans un cadre en plexiglas. Travail birman.No longer availableDim. 81 x 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#571Een schotel van Chinees porselein met een drakendecor in bordeaux.
Plat en porcelaine de Chine à décor de dragons de couleur bordeaux.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 320 / 380 -
#272L. Schuermans“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672Een paar ingelijste mola’s. Textielkunst van de indianen van de San Blaseilanden (Colombia).
Paire de molas encadrés. Textile d’art des indiens de l’île San Blas (Colombie).No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Monogram en 1962.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée. Monogramme et 1962.No longer availableDim. 68 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#87(Roemeense schilderkunst. 3 boeken). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, dustjacket, als nieuw). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, dustjacket). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, dustjacket).
(Peinture romane, 3 livres). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, jaquette, comme neuf). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, jaquette). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, jaquette).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#458Een paar Chinese lampvoeten van cloisonné op geelkoper op houten sokkel.
Paire de pieds de lampes en cloisonné sur cuivre jaune. Socles en bois.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 180 / 200 -
#306Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240

