Similar lots by type
-
#37Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#293Grote schenkkan in okerglas met planten motief en tinnen deksel.
Une grande verseuse en verre de couleur ocre avec motifs de plantes et un couvercle en étain.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#740Een vaas van rood glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31Een lot XIXe eeuws glas, bestaande uit een dekseldoosje en twee kommetjes met geëmailleerd decor in de stijl van Mary Gregory en een kokervaasje in koperen montuur en een pillendoosje met handgeschilderde bloemendecors.
Lot de verrerie du XIXe siècle comprenant une boîte et deux bols à décor émaillé dans le style Mary Gregory et un vase cylindrique à monture en cuivre. Et une boîte à pilules à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#398Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#351Een lot Boston and Sandwich glass, bestaande uit een vaasje, een glas op voet, een glas en twee kannetjes met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Lot de verres Boston et Sandwich, comprenant un petit vase, un verre sur piédouche et deux verseuses aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 10 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#758Boomse vaas met geëtst bladermotief en goudopleg. Art deco stijl met label.
Un vase en verre de Boom avec incrustations en dorure. Style Art-déco. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 23cmEstimate: € 40 / 50 -
#243Schouwgarnituur van meerkleurig opaalglas bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaas.
Une garniture de cheminée en verre d’opale comprenant deux vases balustre et un vase couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#373Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#65Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.
Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 80 / 120 -
#658Een netsuké “Everzwijn”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Sanglier”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#155Een platina en 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en onyx.
Broche en platine et or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’onyx.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 850 / 1000 -
#143Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#404Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Landelijk tafereel”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.
“Scène rurale”. Une eau-forte. Signée et numérotée 38/100 hors planche.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 15 / 25 -
#611Johannis SCHNEIDEVINI, Institutionum D. Turtiniani libros, 1654. In-octavo, bruine lederen band.
Johannis SCHNEIDEVINI, Institutionum D. Turtiniani libros, 1654. In-octavo, reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#128Een zilveren mandje gedecoreerd met takken en bladeren. Gemerkt.
Un panier en argent décor de branches et feuillages. Marque présente.No longer availableDim. 61,92 gEstimate: € 40 / 60 -
#395Een handtasje van zilver 800‰. De beugel gegraveerd en versierd met een cloisonné bloemenmotief.
Sac à main en argent 800‰, fermoir gravé et décoré de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. 128,13 gEstimate: € 100 / 150 -
#26Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Utagawa Kunisada (Toyokuni III)“Danjuro Ichikawa VIII, acteur”. Censuurzegels van Magone en Hama. Ed. Hayashiya Shôgorô 1853.
“Danjuro Ichikawa VIII, acteur”. Sceau censuré de Magone et Hama. Ed. Hayashiya Shôgorô 1853.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 150a / 200 -
#692Floris Jespers“Afrikaans damesportret”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de femme africaine”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70 / 100

