Similar lots by type
-
#879Johannes KipPeriod: 1653 - 1722
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#379
“Antwerpen”. Een reproductie van een XVIIe eeuwse gravure.
“Anvers”. Reproduction d’une gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 49 x 126 cmEstimate: € 40/50 -
#359Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.
“La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#399
Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland”- “Antwerp from the tête de Flandre”- “ Blaise castle, Gloucestershire”.
Trois estampes anciennes:- “Castle Howard, Ireland”- “Antwerp from the tête de Flandre”- “Blaise castle, Gloucestershire”.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#534Tino Lintelo
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.No longer availableDim. 35,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#972
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#29
“The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.
“The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.No longer availableDim. 27 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#529Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.
“Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#719Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#414Ferdinand De BraeckeleerPeriod: 1792 - 1883
“Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.
“Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.No longer availableDim. 18 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#419
Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.
Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .No longer availableEstimate: € 30/60 -
#392
“Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.
“Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#592
“De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.
“Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 300/340 -
#872Johann Nepomuk Gibele
“Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.
Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830.-” Vue perspective de la Place Royale”-” Vue du théâtre Royal”No longer availableDim. 52 x 75 & 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#874
Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.
Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#679
Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.
Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#439
“Hartendame”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd, gedateerd 1997 en genummerd 30/30 buiten de plaat.
“Dame de coeurs”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1997 et numérotée 30/30 hors planche.No longer availableDim. 8,5 x 5,5 cmEstimate: € 25/40 -
#394Baron
“Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#267Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40/60 -
#594Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 104/200 buiten de plaat.
“Maternité”. Lithographie. Signée et numérotée 104:200 hors planche.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 260/300 -
#22
Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.
Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#644Bernard CharoyPeriod: °1931
“Meisje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
“ Fillette”. Lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100/140 -
#369
Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.
Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#421
Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 700/800 -
#704
Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.
Pot couvert en faïence à patine rouge. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1085
Lot kristal, overwegend Val Saint-Lambert: een driedelig toiletstel art deco en drie diverse asbakken.
Lot de cristaux de Val Saint-Lambert et autres dont une garniture de toilette art déco trois pièces et trois cendriers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#757
Een bronzen milieu-de-table met een opengewerkt decor van bladeren met hoofdjes op de handvatten. In het midden een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van Venus met engeltjes. Omstreeks 1900.
Milieu de table en bronze à décor ajouré de fleurs. Anses ornées de petites têtes. Le centre décoré de Vénus et d’angelots en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#491
Een oude kris met een handvat van gesculpteerd ivoor in schede met gesculpteerd houten versiering.
Ancien kris à manche en ivoire sculpté. Fourreau en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#171
Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280/350 -
#912
Een lot van 22 oude kolenstrijkijzers van gietijzer in verschillende uitvoeringen.
Lot de 22 fers à repasser anciens au charbon.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#272J. Heyndricx
“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
“Paysage aux personnages”. Huile sur toile. Signée et datée 1886.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#703
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#447
Een grote pijp op wieltjes van gepolychromeerd en gedraaid hout. Als souvenir meegenomen uit Sarajevo.
Grande pipe sur roulettes en bois tourné polychrome. Souvenir de Sarajévo.No longer availableDim. L 135 cmEstimate: € 20/30