#825Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#655Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.
Une carpette orientale antique en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#78Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Une Vierge en ivoire africaine sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100