Other lots in this auction
-
#116
Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
A marquetry table in Louis XV style. With bronze details.No longer availableDim. 78 x 98 x 55 cmEstimate: € 320/400 -
#159
Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#407‘Hop’
“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
"Abstract wooden figures with metal. Sculpture."No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 80/120 -
#197
Een lot van 6 Romeinse spelstenen uit been gesculpteerd, waarvan 4 balkvormig met inscriptie, 1 balkvormig en afgerond hoeken, en 1 klein dobbelsteentje.
A lot of 6 Roman game stones carved from bone, including 4 rectangular with inscription, 1 rectangular with rounded corners, and 1 small dice.No longer availableDim. 5 cmEstimate: € 100/200 -
#680
Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.No longer availableDim. 17,54 gEstimate: € 200/240 -
#678
Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
A bronze mortar and pestle after a medieval design, added a bronze cup.No longer availableDim. h 10.5 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40/60 -
#338Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40/60 -
#241Christian Delvaux
Een bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160/200 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#568
Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
An African granary door, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 68 x b 48 cmEstimate: € 120/180 -
#616
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 196 x 127cm & 143 x 99cmEstimate: € 60/80