#632Fr. Luyckx
#362
‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
"Congolese village view." Oil on board. Indecipherable signature.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#477
Een Romeins uit been gesculpteerd beeldje met gelaten van Claudius en Agrippina, moeder van Nero. Vermoedelijk 2e eeuw nC.
#666
#90
An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450/550 -
#135
Een paar kandelaars in Empire stijl van verguld en gepatineerd brons, gedragen door vrouwenfiguren.
Pair of Empire style candlesticks in gilt and patinated bronze, supported by two female figures.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 900/1100 -
#165
Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
#491
Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#506
#284Jules Dubois
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.
#635
“Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.
"Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.No longer availableDim. h 71 x b 59 cmEstimate: € 40/60