#693
#364
“De bevruchting.” Gemengde techniek.
#619Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, E.A. en genummerd 1/20 buiten de plaat.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée, EA et numérotée 1/20 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#300
#242Frans NackaertsPeriod: 1884-1948
#303Lladro
“De Dierenarts”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
#339
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#298
Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#40
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 480 / 550 -
#287
Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.
#169
“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200