Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot ivoor, bestaande uit drie halssnoeren en drie armbanden

Een lot ivoor, bestaande uit drie halssnoeren en drie armbanden

Lot d’ivoires comprenant trois colliers et trois bracelets.
SKU: 2510160420.
Category: ivoor.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #627

    Twee slagtanden, opgebouwd uit plaatjes van ivoor en been, versierd met een gesculpteerd drakendecor. Chinees werk.

    Deux défenses en bois orné de plaquettes d’os et d’ivoire. Décor sculpté de dragons. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #313

    Een ronde houten wandschotel, ingelegd met motieven van ivoor en paarlemoer.

    Plat mural rond incrusté d’ivoire et de nacre.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #633

    Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.

    Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    Een keizer en keizerin van ivoor en been op hout. Chinees werk.

    Empereur et impératrice en ivoire et os sur bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #607

    Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.

    Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #623

    Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.

    Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #643

    “Visser”. Een beeld van deels gepolychromeerd ivoor en been. Chinees werk.

    “Pêcheur”. Sculpture en ivoire et os polychromes sur bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #564

    “Compositie in zwart-wit met palmbomen”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Vieira da Silva”.

    “Composition en noir et blanc aux palmiers”. Huile sur toile. Avec inscription “Vieira da Silva”.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #553

    Een Afrikaans helmmasker van gesculpteerd hout. Kuba, Nigeria. Eerste helft XXe eeuw.

    Masque africaine en bois sculpté. Kuba, Nigeria. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 150 / 180.
  • #23
    Wade, England

    Een lot van vierentwintig diertjes van meerkleurig porselein.

    Lot de 24 petits animaux en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #161
    Mont Joye - Legras & Cie.

    Een siervaas van blauwgroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre bleu-vert à décor à l’eau forte, peint à la main et émaillé de fleurs. Marque sous la base. France, vers 1890.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #560
    Ecuador

    Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen.

    Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Frans Bosmans

    “Personages in een interieur”. Olieverf op doek. Naar een werk van Cornelis De Hoogh. Gesigneerd.

    “Personnages dans un intérieur”. Huile sur toile. D’après un oeuvre par Cornelis De Hoogh. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #297
    Royal Dux

    Vide-poche versierd met een meisje met een hertje (klein letsel aan gewei). Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Vide-poche décoré d’une fille et un cerf (petit dégât au bois). Marque sous la base au triangle rose.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Eikenhouten tafel. Zwaar gesculpteerd.

    Table en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #32

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More