#381RadioneEen Volksempfanger in bakelieten kast.
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
#74Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Zicht op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#753Een staander van plexi en metaal.
#503“Guanyin met draak”. Een bronzen beeldje.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor de sots en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 240 / 280 -
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#506Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#403Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une série de 18 modèles réduits de voitures à l'échelle 1/43. Dans un présentoir, avec brochures et DVD d'accompagnement. Quelques rétroviseurs et un phare défectueux.No longer availableEstimate: € 90 / 120