#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#750Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 750 -
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#363Een gevarieerd lot grafiek, bestaande uit een map “Via Crucis ende VII weeën van Maria” door Jos Speybroeck 1928, 7 ex-librissen van Jos Hendrickx, 12 steendrukken van Franck, 4 gravures van Flameng, enz, enz.
Un lot variée, composée d'une carte Via Crucis et VII douleurs de Marie par Jos Speybroeck 1928, 7 ex-libris par Jos Hendrickx, 12 libris de Franck, 4 gravures de Flameng, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#320Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee peridots met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de deux péridots d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 600 / 700 -
Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50