#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de marquises d'un poids combiné de + - 1,04 ct. Et d'un rubis ovale de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha thaï debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200 / 250 -
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#111“Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.
#503“Guanyin met draak”. Een bronzen beeldje.
#398Notenhouten sokkel.
Un socle en noyer.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40