Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kant-, haak- en borduurwerk.

Een lot kant-, haak- en borduurwerk.

Lot de dentelles, crochet et broderie.
SKU: 2710200258.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513
    Guerin

    Een grote siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.

    Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #11
    Val St. Lambert

    Een vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23

    Eern paar porseleinen inktstellen, waarbij één met een enkele inktpot en één met twee inktpotjes. (Eén dekseltje manco).

    Une paire d'encriers en porcelaine, l'un avec un seul encrier et l'autre avec deux encriers. (un couvercle manquant).
    No longer available
    Dim. b: 22 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #137
    Christofle

    Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.

    Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #324

    Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.

    Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #84

    Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.

    Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #504
    Nancy Ailery
    Period: °1962

    “Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.

    Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.

    Deux pièces en or jaune de 22 carats. Roi George V. Souverain d'or 1914 et 1918.
    No longer available
    Dim. 15,97 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #777

    Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980. - “Cars”. 2000.

    Deux livres: - L'histoire de la voiture belge 1980. - Cars . 2000.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 28
  • #518

    Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #718

    Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.

    Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More