#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
#506Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#366Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200