Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Val St. Lambert

Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
SKU: 2602190845.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #845
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #535
    Val St. Lambert

    Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.

    Une carafe et trois verres en cristal de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #897
    Val St. Lambert

    Een lot van 10 geslepen gekleurde kristallen glazen. In een reeks van 7 en 3 andere.

    Un lot de dix verres en cristal taillé. Une série de 7 verres et 3 autres verres.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een lot bestaande uit drie gekleurde asbakken en een driehoekige groene coupe van geslepen kristal.

    Un lot comprenant trois cendriers et une coupe en cristal taillé vert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #13
    Val St. Lambert

    Een lot bestaande uit twee asbakken en een pique-fleur van rood geslepen kristal.

    Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #247
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #447
    Val St. Lambert

    Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.

    Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 & Ø: 39 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #868
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #443
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #398
    Val St. Lambert

    Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.

    Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #644
    Daum, Nancy

    Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.

    Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #167
    Val Saint Lambert

    Een hoge, ranke vaas van blauw en groen glaspasta. Gemerkt Val Saint Lambert en gemonogrameerd llsjh voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Circa 1970.

    Un grand vase svelte haut en verre de pâte vert et bleu. Marque Val Saint Lambert, monogramme Ilsjh pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #241

    Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.

    Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #207

    Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.

    Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.

    Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #428

    Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit drie karafjes en twee vazen. Twee stoppen manco.

    Un lot de verre de couleur, comprenant trois carafes et deux vases. Deux bouchons manquants.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #531

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.

    Un vase en pâte de verre polychrome italien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #794

    Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.

    Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #775

    Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.

    Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.

    Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #813
    Murano

    Een vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.

    Un vase en verre de pâte, rouge et vert dans la masse, formes de fleurs dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #881

    Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.

    Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #747

    Chinese glazen snuffbottle.

    Un flacon chinois dit ‘snuff bottle’.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #863

    Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.

    Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #147
    Louis Leloup

    Cilindervormige vaas van glaspasta. Gesigneerd.

    Un vase de forme cylindrique en verre de pâte. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #461

    Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.

    Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #269
    Emile Nelis

    “Stationstafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie in het midden.

    ”Scène ferroviaire”. Huile sur toile. Signée. Restauration au milieu.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #583

    “Oude wijzen met kinderen”. Een beeld van gesculpteerd Chinees mahoniehout.

    ”Vieux sage et enfants”. Une statue en acajou sculpté chinois.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    “Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.

    ”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 72 x 112 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #665

    Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.

    Une paire de vases d’extérieur en faïence à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. h: 48 Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #842
    N. Hans

    “Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    ”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.
    No longer available
    Dim. 49 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #158

    Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.

    Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #888

    Chinese pijp van metaal met inscripties.

    Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #185
    Pierre Philippe

    Een 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 62,22 g
    Estimate: € 2000 / 2300
  • #415

    Een lot kunstboeken: - “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. Engelstalig. - “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis. - “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Brugge, 2010. - “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1980. - “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1992. “Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Antwerpen, 1987.

    Un lot de livres en relation avec l’art: - “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. En anglais.. - “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis. - “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Bruges, 2010. - “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1980. - “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1992. “Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Anvers, 1987.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een topaas van ± 4.30 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une topaze de ± 4,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #47

    Een lot verzilverd en wit metaal met een kandelaar met vijf lichtpunten, schaaltjes, parfumflacons enz.

    Un lot de métal argenté, comprenant un candélabre à cinq points lumineux, des coupes, flacons, etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 4,19 g
    Estimate: € 1400 / 1500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More