Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.

Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.

Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.
Dim. H:12-30cm
SKU: 2709220521.
Category: Kristal.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #521
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #675

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.

    Vase en cristal doublé vert et taillé. Vraisemblablement Val Saint Lambert, mais sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #293

    Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.

    Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Val Saint-Lambert

    Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.

    Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #38
    Goebel, Germany

    “Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.

    "Fox terrier". Une figurine en cristal incolore. Marqué et daté 1979.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #387

    Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.

    Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
  • #291

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #664

    Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.

    Six verres à vin en cristal taillé avec calices de différentes couleurs. Peut-être Val Saint Lambert. Nous y ajoutons un modèle divergent.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318

    Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.

    Un pique-fleurs de cristal taillé et coloré.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #541

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #103

    Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.

    Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #261

    Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.

    Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #33

    Twee stuks geslepen en gekleurd kristal, bestaande uit een conische vaas op voet en een fruitschaal.

    Deux pièces en cristal taillé et coloré, composées d'un vase conique sur pied et d'une coupe à fruits.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #600
    Val Saint-Lambert

    Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #123
    Val Saint Lambert

    Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.

    Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #569
    Robert Boudry
    Period: 1878 - 1961

    “Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #595

    Een meerkleurig aardewerken sierjardinière, versierd met bloemen in hoogreliëf. Op voet, versierd met een ooievaar.

    Jardinière d'ornement en faïence multicolore, à décor de fleurs en haut relief. Sur pied, décoré d'une cigogne.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412
    Sylvestre Sindayigaya

    “La vie quotidienne”. Een gesculpteerd houten bas-reliëf. Gesigneerd op de verso. D.R. Congo.

    "La vie quotidienne". Un bas-relief en bois sculpté. Signé au verso. RD Congo.
    No longer available
    Dim. 33 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #58

    Een gesculpteerd albasten kinderbuste.

    Buste d'enfant en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.

    Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #558
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    Un bol à fruits design en verre italien 'Lattice'. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #603

    Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.

    Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133

    Een koperen en albasten schouwklokje. Compleet met sleutel.

    Une pendule de cheminée en albâtre et cuivre. Complète avec clé.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #504
    Rik Slabbinck
    Period: 1914-1991

    “Bootje op een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Bateau sur un lac de montagne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #614

    “Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.

    "Amoris Divini Triumpus." & « Iovi Fulmin » Une paire de gravures d'après P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 63 x 89 & 64 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More