Similar lots by type
-
#397
Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#761
Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25/45 -
#973Nachtman
Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.
Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#378Val St. Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#358Villeroy & Boch
Een conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.
Carafe conique en cristal incolore d’une série par Paloma Picasso. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#99Val St. Lambert
Een reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.
Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#408
Een vaas van geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 40/60 -
#388
Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.
Lot de deux carafes en cristal rouge de Bohème.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#958
Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.
Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1119Val St. Lambert
Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#974
Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1111Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#798
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#808
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#394
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
Service de verres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#368Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#402
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#1108Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#399
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#392
Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.
Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#553
Een paar fossielen van vissen op metalen staander.
Paire de fossiles de poissons sur support en métal.No longer availableDim. b: 40 cm -
#180
Een 14 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Bracelet en or blanc 14 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 16,77 gEstimate: € 1800/2000 -
#853
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met fluwelen bekleding. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#939
“Meisje met hond”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Fille au chien”. Huile sur panneau. D’après un exemple du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#568Hermes
Een zijden sjaaltje met een gestileerd bloemendecor. In originele doos.
Châle en soie à décor stylisé de fleurs. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#183
Een gefineerde Italiaans vitrinekastje, versierd met bronsbeslag.
Petite vitrine italienne en bois de placage décorée de bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 1200/1400 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#994E. Marly
“Interieurscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43,5 x 33,5 cmEstimate: € 80/120 -
#188
Een wassen buste op houten sokkel.
Buste en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/160 -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/10à -
#896
Twee verschillende houten Engelse armstoelen.
Deux chaises Windsor en chêne. Travail anglais du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150