Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.

Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.

Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.
SKU: 0202160151.
Category: Kristal.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #587
    Lalique, France

    Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.

    Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #163

    Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.

    Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #797
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #298
    Val St. Lambert

    Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.

    Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #41

    Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.

    Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #773
    Val St. Lambert

    Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.

    Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #73

    Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.

    Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408
    Daum, France

    Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. B 50 en 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    Lalique

    Een karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.

    Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #647
    Lalique, France

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.

    “Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #668
    Val St. Lambert

    Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #667
    Val St. Lambert

    Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.

    Suite de six verres à vin en cristal vert au bord doré, pied décoré d’une balle doré. Nous ajoutons quatre verres en demi-cristal bleu à motif taillé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #93
    Val St. Lambert

    Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #691
    Murano

    Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #147

    Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.

    Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #361

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #407

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #421

    Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...

    Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.

    Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #431
    Daum, France

    Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #303

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #416

    Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.

    Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #681

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.

    Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #289
    Edmond Sanders
    Period: 1898 - 1961

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #814

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520
    Ungaro

    Een eau de parfum van 125 ml.

    Eau de parfum de 125 ml.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #325
    Swarovski

    Een horloge met lederen polsband in originele doos.

    Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #168

    “Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.

    “Fillette debout sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune foncée. D’après un oeuvre de Juan Clara.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een divers lot van vier houten doosjes en een kistje. We voegen er twee stopeieren aan toe.

    Lot comprenant quatre boîtes en bois et un coffret. Nous ajoutons deux oeufs à repriser.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden hanger met Mercedes embleem.

    Pendentif en or jaune 18 ct avec l’emblème de Mercedes.
    No longer available
    Dim. 15,53 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #624
    Schelte Adams Bolswert
    Period: 1586 - 1659

    “Landschap met personages”. Een oude gravure naar een ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.

    “Paysage animé”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #777

    Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein met groen en geel naast het gebruikelijke rood en blauw. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief in asymmetrische vlakken. Japan, XIXde eeuw.

    Paire de vases Imari en porcelaine polychrome avec vert et jaune à côté des rouille et bleu traditionnels. De forme balustre, rétrécissement vert le haut au col évasé. Motif de fleurs dans des surfaces asymétriques. Japon, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een ronde tafel op zeshoekige centrale poot in Directoire-stijl. Met wit marmeren blad en versierd inlegwerk. XIXde eeuw. Slijtage aan de poten.

    Table ronde sur pied central hexagonal de style Directoire. Tablette en marbre blanc, boiserie marquetée. XIXe siècle. Usures aux bouts des pieds.
    No longer available
    Dim. Ø 105 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More