#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40 / 60
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van de letter A bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de lettre A serti de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#436Een Zandjan tapijt van wol.
#397Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
Une jeune fille avec une lettre et un oiseau. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300