Other lots by Val St. Lambert
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30
#704Lalique, FranceEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
#672Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50 / 60
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#101Een groep van blauw-wit en verguld Duits porselein met zes personages. Achteraan gemerkt.
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
#125Een 18 karaats geel gouden munt gemonteerd als oorbel. George V, 1913.
#481Dubois, BouffiouixEen art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.
#747Een messingen scheepskijker in houten kistje.
#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Hans Meijer“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#337Een barometer van gebeeldhouwd hout.
Un baromètre en bois sculpté.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 40 / 60