Other lots by Val St. Lambert
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#11Val St. Lambert
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20/30
#624
#671
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#619
#672
#704Lalique, France
#183
#253
#290
#214
Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.
Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Een lot van drie bierpullen, waarbij twee aardewerken en één van steengoed.
#239
“Charles X”. Een terracotta buste.
#607
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#89
Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.No longer availableDim. 42 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#456
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#45
Collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'une pièce de monnaie. Victoria 1885.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 500/600 -
#460
Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
#364
#14
Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
#679De Smedt
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 34 cmEstimate: € 40/60