Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot koper, bestaande uit een menora, een schuimspaan, een kruisbeeld, een asbak, en kommetje en een keteltje van messing en een waterketel van rood koper.

Een lot koper, bestaande uit een menora, een schuimspaan, een kruisbeeld, een asbak, en kommetje en een keteltje van messing en een waterketel van rood koper.

Lot de cuivres comprenant un menorah, une écumoire, un crucifix, un cendrier, une coupelle et une petite casserole en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
Online only
SKU: 2006180231.
Category: Koper.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #28

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217

    Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.

    Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #158

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #295

    Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

    Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #52

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #8

    Vijf kandelaars van messing, waarbij er twee een paar vormen.

    Cinq candélabres en laiton dont deux formant une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #25

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #3

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #370
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #347

    Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.

    Deux masques africains en ébène sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #191

    Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #104

    Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.

    Petite pendule en bois aux incrustations.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #324
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383
    Mary Kennis
    Period: 1899 - 1965

    “Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #218

    Een lot van zes stuks porselein w.o. drie stuks Wedgwood.

    Lot de six pièces en porcelaine dont trois pièces en Wedgwood.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #137

    Een Mariabeeld met kind van kunststof onder stolp.

    Statuette de la Vierge à l’Enfant en plastique. Sous globe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More