Other lots in this auction
-
#216Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
A vintage glass vase. Signature unclear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#133MinichampsDrie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#53lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuksgroen vaasje h15cmgroen vaasje h11cm, schilfer schade onderaanvaasje blauwe rand, h14cmkannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan
lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottomNo longer availableOnline onlyDim. Ø: 7-14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#81Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.
A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113Een paar kristallen karaffen met verguld decor.
A pair of crystal decanters with gilt decor.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 45 / 60

