#53Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
#140Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne serti sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 380 / 450 -
#56Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Une coiffeuse en placage avec un miroir sous le plateau et un tiroir. Une garniture sur le côté est endommagée.No longer availableDim. 62 x 52 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
Lot de poterie des 18e et 19e siècles. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 25 cm - 5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#401“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
#541Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.
#43Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
#546Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
#417Een aardewerken pot met deksel afkomstig van opgravingen in Ghana. XVIde eeuws.
Un pot en terre cuite avec couvercle provenant de fouilles au Ghana. 16e siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Friso KramerArchitectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#297Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60