Other lots in this auction
-
#18
Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
Un repose-pieds en fonte avec un motif de chaînons. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 26 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45/65 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 276 x 185 cmEstimate: € 100/150 -
#434
“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
"Relief abstrait design maison moderne." Porte une signature Huszaa.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#47
“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#60
Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met een diamant van +- 0,10 ct.
Un long collier de perles au fermoir en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,10 ct.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 300/400 -
#351
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#232
“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#444
“Cobra wezen.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Créature cobra." Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 220/280 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#632Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes.
« Berger avec son troupeau ». Huile sur toile. Signée. Deux petites fissures.No longer availableDim. 65 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#204
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80/120